مقالات

مقالات

مراقبت کودکان

اگر شما هم جز والدین با احتیاط هستید که همیشه مواظب کودکان خود هستید و با شنیدن اخبار مختلفی چون گم شدن کودکان یا آدم ربایی دلهره و نگرانی شما دو چندان می شود بهترین راه حل مراقبت از کودکان شما استفاده از ردیاب جی پی اس می باشد

4 نفر 200 بازدید

مراقبت کودکان

جی پی اس تکنولوژی می باشد که به شما امکان مشاهده مکان دقیق فرزندانتان را می دهد .شما می توانید با خرید ردیاب جی پی اس برای کودکان خود تمام نگرانی ها و دلهره خود را از بین ببرید. ردیابی آنلاین، اطلاع از موقعیت مکانی کودکان، شنیدن صدای فرزندانتان و دریافت تماس هنگام آسیب دیدن کودکان یا مواجه شدن با افراد شرور از قابلیت های ردیاب شخصی می باشد. خرید ردیاب جی پی اس شخصی بعنوان بهترین راه مواظبت از کودکان است پس به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.


راه های مراقبت از کودکان
شاید تمام اخباری که از تلویزیون مبتنی بر سرقت کودکان یا آدم ربایی می شنوید در کمتر از چند لحظه رخ بدهد و بی احتیاطی و حواس پرتی عامل آن باشد. خیلی از والدین در یک لحظه در هنگام رفتن به فروشگاه های بزرگ به ناگهان بچه خود را گم می کنند. در این هنگام اگر شما ردیاب جی پی اس به کودکان و فرزندان خود وصل کرده باشید سریعا می توانید آنها را پیدا کنید.
فواید استفاده از جی پی اس برای ردیابی کودکان و خودرو
شاید خیلی از افراد و مردم با شنیدن اسم ردیاب خودرو اولین بار به ذهنشان این خطور کند که استفاده از ردیاب خودرو بعنوان یک وسیله جاسوسی محسوب می شود اما در واقع با استفاده از ردیاب می توان به راحتی تمام کارها را مدیریت کرد و حتی مانع از سرقت ماشین ها شد.
•    کاهش هزینه ماشین چون سوخت، اصطحکاک
•    استفاده از نقشه جی پی اس برای پیدا کردن مسیر رانندگی
•    استفاده از قابلیت شنود برای مدیریت بهتر رانندگان خود
•    مدیریت درست ماشین ها
•    ردیابی آنلاین ماشین و جلوگیری از سرقت ماشین
اما یکی دیگر از کاربردهای استفاده از جی پی اس مراقبت از کودکان و افراد بزرگسال می باشد. همیشه پرستاران نمی توانند 24 ساعته مراقب کودکان شما باشند حتی به هنگام بردن آنها به پارک یک لحظه چشم برداشتن از کودکان ممکن است باعث گم شدن فرزندان شما شود در این هنگام استفاده از ردیاب جی پی اس باعث می شود که سریعا آنها را پیدا کنید.
فواید استفاده از ردیاب جی پی اس شخصی
ردیاب شخصی  با داشتن تراشه جی پی اس به شما امکان ردیابی کودکان را می دهد. این ردیاب علاوه بر ردیابی به فرزندان شما امکان بوجود آوردن حس مسئولیت پذیری ، خلاقیت را می دهد.
•    امکان برنامه ریزی دقیق به کودکان
•    نشان دادن آدرس دقیق به کودکان
•    ایجاد تماس اضطراری با زدن دکمه sos
•    ردیابی آنلاین از طریق سایت و گوشی
•    امکان تعیین محدوده جغرافیایی برای کودکان

مشاهده نسخه pdf این مقاله

نظرات کاربران

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از موضوعات مهم جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.